Leden 2007

Teorie relativity

5. ledna 2007 v 13:02 Krásné nové stroje...
S novým rokem 2007 přibyla nová tvář i nové nástroje. Změnil se zvuk kapely a je posílen druhou elektrickou kytarou ....došlo také k změně sólového kytaristy, událo se hodně zásadních věcí...

ÚVODNÍ SLOVO

5. ledna 2007 v 12:28 Pár slov úvodem..
Pro ty, kteří o nás ještě nikdy neslyšeli... Jmenujeme se JSP, což je zkratka, která vznikla někdy na podzim roku 2006 a ta písmena znamenají : Jana a Střední Proud. Takže už teď je jasný, že dřív jsme se jmenovali Střední Proud a tohle jméno vzniklo po příchodu zpěvačky a posluchačky konzervatoře obor klasické varhany, která nahradila bývalého zpěváka a posílila zvuk kapely o další klávesy a později i o kytaru.
Jelikož naše minulé ( JSP.blog.cz) stránky nefungovaly v prohlížeči Mozilla, a taky proto, že v roce 2007 a došlo u nás k dalším změnám, měly by tyto stránky nahradit minulé...Jsou tu nakopírované "staré fotky" a doufám, že přibydou i další "nové".
Konec úvodního slova...
...Snad ještě fotky z roku 2003, které jsem našel (prasnímek prakořenů kapely Střední proud...) první z Volmance a druhá z nádraží v Kamenici, kde jsme hrávali..